top of page
  • Ladislava Klusáčková

6. 9. 2021 Projektový den - Bezpečné cestování

Na začátek školního roku jsme si naplánovali Projektový den - Bezpečné cestování. Pro naše malé i větší žáky to znamenalo, že po návratu z letních prázdnin si příjemnou, zábavnou, nenásilnou formou, pokusíme zpříjemnit první dny ve škole. Žáci si určili dvojice, ve kterých měli zpracovávat zadaná témata spojená s cestováním nejen v současné době. Naším cílem a snahou bylo, aby děti zapojily svoji fantazii, představivost, využily svých výtvarných, komunikativních schopností a pomocí využití techniky a veškerých dostupných materiálů, měly možnost se realizovat. Zapojili se i naši prvňáčci se svojí novou stavebnicí ROTO. Na závěr každá dvojice představila svoji práci. Za celodenní snahu a úsilí patří velká pochvala a první jednička VŠEM DĚTEM. Ladislava Klusáčková
41 zobrazení

Comentários


bottom of page