top of page
  • Markéta Findeisová

Aktuální informace- screeningové testování žáků (8.11. a 15.11.2021)

Vážení rodiče a děti,

Dle aktuálního mimořádného opatření ze dne 1.listopadu 2021

(Č. j.: MZDR 14600/2021-21/MIN/KAN) mají žáci naší školy povinnost preventivního testování AG testy. Samotestování žáků bude probíhat v budově naproti vchodu do ZŠ (stejně jako dříve), ve dnech 8. listopadu a 15. listopadu 2021.

Vše proběhne před vyučováním, v časovém rozmezí od 7.15 hod do 7.45 hodin – děti mohou plynule přicházet v tomto časovém rozmezí. Ranní družina v těchto dnech bohužel nebude v provozu.


Testování nemusí podstoupit žák, který doloží:

- byl očkován proti onemocnění covid-19 a doloží národním certifikátem

- prodělal laboratorně potvrzené onemocnění covid-19 a neuplynulo více než 180 dní

- absolvoval nejdéle před 72 hodinami dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo absolvoval nejdéle před 24 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem.

2 zobrazení

Comments


bottom of page