top of page
  • Mateřská škola Jamné

Distační výuka v MŠ

Od 1.3. 2021 probíhá výuka všech dětí distančně. S rodiči a dětmi komunikujeme prostřednictvím e-mailu, kam vkládáme odkazy na písničky, cvičení, výtvarné náměty, vzdělávací programy,... Každé pondělí si rodiče mohou vyzvednout pracovní listy, nebo jiné úkoly s instrukcemi v boxu před MŠ, kam nám poté odevzdávají vypracované úkoly. Do vzdělávání jsou zařazeny všechny děti. Pro děti v posledním předškolním roce (zákon č. 349/220 ze dne 20.8. 2020 Sb.) je distanční forma vzdělávání povinná.


V souvislosti s uzavřením mateřských škol a povinnou distanční výukou dětí v posledním předškolním roce nabízí nakladatelství NOVÁ ŠKOLA s.r.o. možnost využít interaktivní pracovní učebnice zdarma do konce dubna 2021.

Nakladatelství nabízí možnost bezplatného přístupu k interaktivní pracovní učebnici Zápis je tu až do 30. 4. 2021spustíte ji snadno zde. Publikace obsahuje základ, který by měl znát každý předškolák, a je pomocníkem v přípravě na blížící se zápis do 1. ročníku ZŠ. Velkou výhodou také je, že pedagogové i rodiče mohou z MIUč+ (multimediální interaktivní učebnice) až do 30. 4. 2021 zdarma tisknout dvoustrany i jednotlivá cvičení – videonávod zde.


7 zobrazení

Comments


bottom of page