top of page
  • Ladislava Klusáčková

Dne 27. 9. 2021 Tematický sportovní den - Zátopkova desítka

V pondělí dne 27. 9. 2021 se žáci ZŠ Jamné a ZŠ Zhoř společně zúčastnili štafetového běhu o putovní pohár. Dle plánovaného programu byli žáci seznámeni s osobností Emila Zátopka a následně měli možnost vidět záznamy z jeho běžeckých soutěží. Poté následovalo rozcvičení a informace o průběhu a vyhodnocení štafetového běhu. Z celé této sportovní dopolední akce jsme měli velikou radost. Děti si dopoledne užily, měly příležitost poznat nové kamarády a také si poměřit svoje síly. Naše první společná akce se ZŠ Zhoř se velmi vydařila, probíhala ve velmi přátelské a milé atmosféře, děti se navzájem povzbuzovaly, fandily si a počasí nám přálo. Po těžkém vypětí sil nakonec vybojovaly putovní pohár a 2 medaile.

Ladislava


66 zobrazení

Comments


bottom of page