top of page
  • Markéta Findeisová

Informace na dny 31.10. a 1.11.2019

Projekt podnikavost:

Ve dnech 31.10. a 1.11.2019 budeme mít v ZŠ projektové vyučování v rámci projektu „Učíme se podnikavosti“. Úkolem každého žáka je, aby si vymyslel nějakou věc, výrobek, či službu, kterou si sám vytvoří, vypočítá si náklady, cenu, udělá si svůj propagační letáček a pokusí se ten svůj výrobek prodat. Společně vydělané a utržené peníze si děti společně utratí za nějakou aktivitu, na které se dohodnou – může to být menší výlet, zmrzlinový pohár….aj. Žáci se tím mají učit přemýšlet o tom, co je baví, na co mají vlohy, čím by se jednou mohli živit, uvědomují si, že každý výrobek má nějakou cenu složenou z nákladů na materiál, energie, čas a musí umět svou práci ocenit, přemýšlet o cílové skupině svých zákazníků.

Dne 1.11.2019 v 16.00 hodin následně proběhne v ZŠ prodejní trh těchto výtvorů a služeb.

Pokud by Vás zajímaly bližší informace, prosím, zastavte se v úterý odpoledne dne 22.10. v 16.00 hodin.

10 zobrazení

Comments


bottom of page