Informace - od 30.11.2020

Vážení rodiče a milé děti.

Od pondělí 30.11.2020 se opět všechny děti mohou vrátit zpět do školních lavic. Pokusím se Vám nyní stručně napsat, co se v provozu školy změní a jak to vše bude probíhat.

- Děti budou muset mít po celou dobu pobytu ve škole roušku ( o přestávkách, v hodinách i v ŠD).

- Ve třídách budeme každou přestávku a minimálně 1x v hodinách důkladně větrat- proto dětem dejte mikinu či svetr, ať jim není zima.

- Je zakázán zpěv a sportovní činnosti – v hodinách HV a TV bude probíhat jiný obsah hodin (procházky venku, vzdělávací filmy, hudební a sportovní teorie aj.)

- Příchod ráno do školy je nutno upravit tímto způsobem:

žáci 3., 4. a 5. ročníku (pokud nebudou v ranní družině) budou přicházet v rozmezí 7:25 – 7:35 hod

žáci 1 a 2. ročníku (pokud nebudou v ranní družině) budou přicházet v rozmezí 7:35 – 7:45 hod

- Vyučovací hodiny budou pro všechny žáky v běžných časech – dle rozvrhu hodin zaslaného všem rodičům - viz příloha.

- Ve školní jídelně se budou dětem vydávat obědy tak, aby se nemíchaly třídy – tímto způsobem:

žáci 1. a 2. ročníku budou mít oběd v rozmezí 12:00 – 12:35 hod

žáci 3., 4. a 5. ročníku budou mít oběd v rozmezí 12:35 – 13:00 hod

- Provoz školní družiny ještě přizpůsobíme možnostem, potřebám a přáním rodičů a dětí – informace pošleme nejpozději v pátek 27.11.2020

Provoz ŠD bude vypadat takto:

ranní družina bude v učebně ŠD pro 1. a 2. ročník probíhat běžným způsobem (s paní učitelkou Horáčkovou)

ranní družina bude probíhat ve třídě pro 3., 4. a 5. ročník od 7:00 hodin do začátku vyučování (s paní asistentkou Vomelovou)

odpolední družina bude v učebně ŠD pro 1. a 2. ročník probíhat běžným způsobem (s paní učitelkou Horáčkovou, Klusáčkovou)

odpolední družina bude probíhat ve třídě pro 3., 4. a 5. ročník od 13:00 hodin do 14:00 hodin (s paní asistentkou Vomelovou)

- Třetím osobám je vstup do školy umožněn pouze z nezbytně nutných důvodů ( prosíme rodiče, aby vyčkali venku, před budovou školy)

- Kroužky a kluby budou fungovat, nesmí však docházet k mísení tříd, během pondělka 30.11. vytvoříme nový časový rozvrh klubů – mohou se připojit i nepřihlášené děti.

To je ve stručnosti vše – máte-li jakékoliv dotazy, prosím, napište nebo zavolejte.

Přeji Vám všem příjemné dny.

S přátelským pozdravem