top of page
  • Markéta Findeisová

Informace-od 4.1.2021

Dobrý den, milí rodiče a děti. Jak jistě víte, 1. a 2. ročník půjde od pondělka 4.1.2021 normálně k prezenční výuce do školy. Vyučovací hodiny budou v běžném režimu - začátek vyučování bude normálně od 7.45 hodin. Ostatní ročníky ( tedy 3., 4. a 5.) budou vzdělávány distančním způsobem. pro ně platí, že první hodina bude od 8.30 hod.. V příloze zasílám rozvrh hodin, který je stejný jako v období na konci listopadu, když byla ve škole podobná situace. Školní družina bude pro 1. a 2. ročník v provozu od 6.00 hodin do 16.00 hodin - případně (pokud nebude využívána) se provozní doba zkrátí. Pokud by někdo potřeboval k distanční výuce zapůjčit notebook nebo se zastavit ve škole pro učebnice, přijďte, prosím, v pondělí mezi 7.45 a 8.30 hod. Všem přeji především vše nejlepší do nového roku a ještě klidný celý sváteční víkend.


Rozvrh+hodin-+od+4.1.2021
.docx
Stáhnout DOCX • 20KB

42 zobrazení

Comments


bottom of page