Informace týkající se provozu ZŠ a MŠ Jamné- dne 10.3.2020

Mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví ČR zakazuje s účinností ode dne 11. března 2020:  osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízeních podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů,

Opatření se netýká mateřských škol.

Po jarních prázdninách - tedy od 16.3.2020 bude MŠ Jamné normálně v celodenním provozu včetně školní jídelny.

Žáci ZŠ po jarních prázdninách ode dne 16.3.2020 do školy chodit nebudou. Budeme však rozesílat domácí úkoly - prostřednictvím emailů nebo sms.

Všechny rodiče budeme včas informovat o případných změnách na webových stránkách školy, emailem nebo prostřednictvím sms.