Informace ZŠ - akce, plavání aj.

St 26.4. - bude ve škole ukázka živých zvířátek z chovné stanice. Poplatek 50Kč/dítě.

Pá 28.4. - proběhne v ZŠ a MŠ opět focení dětí od firmy Photodienst.

Pá 5.5. - bude společné focení tříd a školy s paní Jarošovou.

Pá 5.5. - projektové dopoledne – environmentální výuka – společně s manželi Tlačbabovými.

St 17.5. - dopravní hřiště Jihlava – 3. a 4. ročník – od 10.30 hodin. Pojedeme společně se ZŠ Zhoř. S sebou svačinu, pití, kapesné, cyklistickou přilbu.

15.5. - 2.6. - proběhne v naší škole online testování žáků 5. ročníku. Oblast testování bude zaměřena především na čtenářskou gramotnost.

Plavání Čt 18. 5. – první lekce plavání. Celkem bude 10 lekcí po 2 vyučovacích hodinách.

Všechny termíny plavání, vždy ČT a Pá:

18.5., 25.5., 1.6., 2.6., 8.6., 9.6., 15.6., 16.6., 22.6., 23.6.

Odjezd autobusu od školy v 7: 40 hodin – žáci musí být nejpozději v 7:30 ve škole. Do školy předpokládáme návrat vždy kolem 10.30 hodin. Samotný plavecký kurz je od 8:30 do 10:00 hodin.

Plavání je povinné pro žáky 3. a 4. třídy, (plavecká výuka zdarma). Vyřazení z plavecké výuky těchto žáků je možné pouze rozhodnutím lékaře nebo ředitele školy. Žákům ostatních ročníků účast na výuce plavání vřele doporučujeme. Žáci musí mít z hygienických a bezpečnostních důvodů vlastní koupací čepici. Žáci 3. a 4. ročníku platí 1000,-Kč (cena je za dopravu), ostatní žáci platí 1500,-Kč ( v ceně je doprava a samotná plavecká výuka). Kdo nebude přihlášen na plavání, přijde do školy až v 10.30 hodin.

Vybavení s sebou: plavky (z elastického materiálu- zákaz v kraťasech), ručník, tekuté mýdlo- v igelitové tašce. Kapesník, pití, svačinu, drobné kapesné v batohu.

Žáci musí mít vlastní koupací čepici!!!

Nemocní žáci na plavání nejezdí – případně se dostaví do školy v 10.30 hodin.

Út 20.6. - Šiklův mlýn – školní výlet. Podrobnější info dostanou děti později.

Červen - přespávání ve škole + stezka odvahy a opékání špekáčků.

- Cyklistický výlet

- Výlet za utržené peníze z podzimních trhů.

- Rozloučení se žáky 5. ročníku.