top of page
  • Ladislava Klusáčková

Podklady OČR

Rodiče dětí ZŠ i MŠ si mohou vyzvednout podklady OČR dnes od 15.00 - 17.00 hod. u paní ředitelky, popř. je najdete u vchodu do ZŠ v poštovní schránce. Tato schránka bude sloužit i k předávání podkladů pro výuku, (např. nakopírované prac. listy, které si někteří rodiče nemohou vytisknout, popř. vrácení pracovních listů na oznámkování).

Jak již Vás informovala paní ředitelka, každé úterý zašleme na email popř. zprávou, jaké učivo mají děti zvládnout a jednou týdne pak prac. list, který děti vypracují na známky. Paní Horáčková by měla být ve škole zítra ( středa) od 9.00 - 12.OO hod. Věříme, že alespoň takto se nám podaří vše dobře zvládnout a těšíme se, až se opět všichni ve zdraví sejdeme zpět ve škole.

19 zobrazení

Comentários


bottom of page