Poslední školní týden - informace ZŠ

Plánované akce do konce školního roku

PO 26.6.2023- vracení učebnic a žákovských knížek. Prosíme, zkontrolujte stav učebnic – případně zalepte, vygumujte - a pokud budou učebnice poškozené, bude nutná částečná finanční úhrada.

Vybavte děti taškami, aby si mohly odnést ze skříněk své věci – oblečení, boty – TV, VV.

ÚT 27.6.2023 – dopolední program - program policie ČR – ukázky práce psovodů aj…

ÚT 27.6.2023 – ST 28.6.2023 – spaní ve škole. Sraz ve škole v 17.00 hodin. Odpoledne a navečer budeme hrát hry, opečeme si špekáčky, večer bude možná stezka odvahy, film.

Prosíme maminky, aby dětem daly vhodné oblečení, hygienické potřeby, ručník, pyžamo, spacák, karimatku, špekáček a pečivo. Ráno budou mít děti společnou snídani ve školní jídelně v podobě švédských stolů. Proto Vás, milé maminky, prosíme, zda byste dětem něco dobrého neupekly, nedaly s sebou už večer ( např. bábovka, buchta, koláčky, toasty…. cokoli Vás napadne) Pití je zajištěno ve škole po celou dobu akce.

ST 28.6.2023 – dopolední program zajištěn ve spolupráci s OÚ Jamné a SDH.

ČT 29.6.2023 – dopolední sportovní aktivity, hry a soutěže v ZŠ

- rozloučení s páťáky

PÁ 30.6.2023 – slavnostní předávání vysvědčení, konec školního roku

Provoz ŠD bude po celý týden v běžném režimu, pouze v pátek bude odpolední družina zkrácena pouze do 13:00 hodin.

Všem dětem a rodičům děkujeme za spolupráci, náklonnost a vstřícnost. Přejeme Vám krásné léto a prázdniny plné příjemných zážitků.