top of page
  • Markéta Findeisová

Zápis do 1. třídy 2021

Zápis do 1. třídy v ZŠ Jamné bude probíhat dle aktuálních nařízení MŠMT – bez přítomnosti dětí a distanční formou.

Rodiče si podají do školy žádost o přijetí - k vyzvednutí v ZŠ Jamné nebo v příloze. Do školy nám ji doručí v termínu od 6.4.2021 nejpozději do 29.4.2021. Prosíme také o vyplnění přiloženého formuláře s informací o přidělení registračního čísla.

Vyplněnou žádost lze doručit škole buď datovou schránkou, nebo emailem s elektronickým podpisem, nebo poštou a nebo v zalepené obálce do poštovní schránky školy. Pokud by někdo žádal o odklad povinné školní docházky – bude postupovat stejným způsobem – žádost o odklad také k vyzvednutí v ZŠ Jamné nebo v příloze zde. Současně se žádostí o odklad povinné školní docházky je nutné přiložit také potvrzení od lékaře a z pedagogicko psychologické poradny – pokud z poradny potvrzení ještě nemáte – budeme to řešit individuálně s rodiči.

V obou případech k žádosti přiložte také prostou kopii rodného listu dítěte.

Máte-li k zápisu do ZŠ Jamné jakékoliv dotazy, prosím, napište email nebo zavolejte na mobilní telefon : email: v_zs.jamne@volny.cz

tel.: 776 752 144

Děkujeme za pochopení

1 Žádost o přijetí dítěte 2021
.doc
Stáhnout DOC • 28KB

Žádost o odklad povinné školní docházky
.
Stáhnout • 25KB

souhlas se zasláním registračního čísla
Stáhnout • 13KB


kriteria 2021
.docx
Stáhnout DOCX • 14KB

Desatero pro rodiče
.pdf
Stáhnout PDF • 276KB

52 zobrazení

Comments


bottom of page