top of page
  • Markéta Findeisová

Zahájení školního roku 2020/2021 ZŠ

Milí žáci a vážení rodiče - zítra, tj. 1.9.2020 v 8.00 hodin zahájíme nový školní rok. Všichni jste srdečně zváni. Děti mají na ÚT 1.9.2020 automaticky přihlášenou stravu - případně si ji, prosím, odhlaste. Školní družina bude první den v provozu pouze do 13.00 hodin - další dny normálně dle řádu ŠD. Při prvním příchodu do školy není nutné podepisovat prohlášení o bezinfekčnosti. Na základě doporučení MŠMT je však vhodné, aby žáci měli pro případ potřeby vždy s sebou ve škole roušku. Dále upozorňujeme, že pokud by děti měly jakékoliv projevy nachlazeni a respiračních onemocnění, nesmí jít do školy, ale zákonní zástupci se musí spojit minimálně telefonicky s ošetřujícím lékařem. Zároveň žádáme rodiče dětí, které mají alergie, či chronická onemocnění, aby zajistili potvrzení od lékaře. Děkujeme za pochopení. Všem přejeme poklidné zahájení školního roku a na všechny děti se moc těšíme.

27 zobrazení

Comments


bottom of page